Warto poświęcić ten pierwszy czas, ponieważ aplikacja daje wymierne korzyści i liczymy na to, że pozwoli zrealizować Twój zamierzony cel biznesowy.

Mnogość funkcji na początku może przytłaczać, a początki bywają trudne, lecz jesteśmy przekonani, że po pierwszej konfiguracji, kolejne hurtownie skonfigurujesz intuicyjnie i na tym nam głównie zależy, aby użytkowanie tak zaawansowanej aplikacji było dla Ciebie proste.

Zachęcamy do zadawania pytań na forum XMLTOEU i uczestniczenia w przyszłości we wzajemnej pomocy użytkowników.

 

Na czym to polega:

 • Wpisujesz w popularną wyszukiwarkę „Hurtownia OnLine”, lub „Lista hurtowni OnLine”.
 • Pobierasz z hurtowni plik/pliki produktowe XML, lub CSV i dodajesz do XMLTOEU.
 • Pobierasz wartości z plików do parametrów aplikacji.
 • Tworzysz tytuły aukcji na podstawie pobranych wartości.
 • Przypisujesz kategorie hurtowni do kategorii serwisu aukcyjnego.
 • Łączysz wartości parametrów hurtowni do wartości parametrów serwisu aukcyjnego.
 • Ustalasz ceny w pułapach z uwzględnieniem podanej prowizji serwisu aukcyjnego.
 • Generujesz pliku CSV z gotowymi produktami i importujesz do EasyUploader.
 • Wystawiasz aukcji na allegro z poziomu EasyUploader.
 • Generujesz kolejny plik CSV z nowościami hurtowni (funkcja pomijająca istniejących już w bazie EU)
 • Ustawiasz automatyczne aktualizacje cen i stanów magazynowych.
 • Zbierasz zamówienia z serwisu aukcyjnego i konfigurujesz kolejną hurtownię, aby mnożyć zyski.
 • Testujesz hurtownie, te lepsze zostawiasz i zadowolenie wzrasta, proporcjonalnie do dochodów, jakie możesz uzyskać.

 

Czym się różni nasza aplikacja od gotowych integracji z hurtowniami?

XMLTOEU to aplikacja z dużą liczbę funkcji, ułatwień i rozwiązań, która umożliwia stworzenie unikatowych aukcji, dzięki czemu można odróżnić się od innych sprzedawców współpracujących z tą samą hurtownią za sprawą własnej kreatywności, która dzięki konstrukcji aplikacji wzrasta w trakcie jej użytkowania. Indywidualne ustawienia, łączenia parametrów, odejmowania słów, słownikowanie na różne sposoby, dodawanie symboli do tytułów aukcji, ustalanie długości tytułów z priorytetami i skracania od wybranego parametru, pobierania wartości z opisów HTML, tworzenie własnych kategorii z łączenia parametrów, wykluczanie wybranych kategorii hurtowni, szablony parametrów serwisu aukcyjnego, tworzenie własnych kolumn w generowanym pliku CSV, łączenie zdjęć i ich mnożenie oraz słownikowanie w celu zmiany rozdzielczości, generowanie poszczególnych parametrów do pliku CSV, również w celu aktualizacji zdjęć, tworzenie tabeli rozmiarów oraz własnych unikatowych opisów aukcji na podstawie wykorzystania możliwości tej funkcji poprzez podstawienie słów po dopasowaniu kilku wartości parametrów, tworzenie stanu magazynowego w postaci liczby, gdy hurtownia podaje w postaci false i true, odejmowanie stanu magazynowego, aby sprzedawać produktu hurtowni od określonej ilości na stanie, pobieranie wartości z plików produktowych na kreatywne sposoby i wiele innych nieszablonowych rozwiązań, które nie sposób opisać w poradnikach, trudne do osiągnięcia w podstawowych, gotowych integracjach z hurtowniami.

Połączenie XMLTOEU z prawdziwym kombajnem jakim jest EasyUploader, jego bogatymi konfiguracjami i automatyzacjami, sprawia, że po skonfigurowaniu hurtowni obsługa aukcji sprowadza się do maksymalnego minimum, a obsługa aukcji jest na najwyższym poziomie.

 

Z radością zapraszamy Cię do skorzystanie z wersji próbnej i zapoznania się z poradnikami.

 

PRZEJDŹ DO PORADNIKÓW

MARKOWE Sp. z o.o. © 2023 Wszelkie nazwy oraz znaki towarowe firm trzecich zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.