Proste konfiguracje

Proste konfiguracje pobierania danych z plików produktowych XML i CSV i zaawansowane możliwości.

Tworzenie własnych parametrów

Tworzenie własnych parametrów z możliwością łączenia wielu w jeden parametr łączony.

Zaawansowane słownikowanie

Zaawansowane słownikowanie wszystkich treści, również opisów.

Tworzenie tytułów aukcji

Tworzenie tytułów aukcji na podstawie pobranych parametrów hurtowni z możliwością skracania całości z wartości poszczególnych parametrów za pomocą priorytetów, lub od końca, zmiana wielkości liter i wstawianie swoich symboli.

Wygodne wyliczanie cen

Wygodne wyliczanie cen detalicznych na podstawie cen hurtowni, netto, lub/oraz brutto, z uwzględnieniem stawki VAT z pliku produktowego, lub wpisanej ręcznie, ustawienie rabatu od cen hurtowni, oraz z uwzględnieniem wpisanej prowizji allegro.

Automatyczne tworzenie opisu

Automatyczne tworzenie opisu aukcji w formie wypunktowanej specyfikacji produktu na podstawie parametrów pobranych z pliku produktowego hurtowni z wykorzystaniem treści indywidualnie przesłownikowanych.

Budowanie własnej kategorii

Budowanie własnej kategorii na podstawie wielu parametrów z pliku produktowego z uwzględnieniem zmian słownikowych, oraz korzystanie z kategorii hurtowni zawartej w pliku produktowym.

Powiązywanie z kategorią allegro

Powiązywanie kategorii hurtowni z kategorią allegro i wygodne mapowanie wartości parametru hurtowni do parametru allegro w tym automatyczne mapowanie identycznych wartości.

Szablon parametrów allegro

Szablon parametrów allegro umożliwiający w szybki sposób uzupełnić parametry w pobranych lub utworzonych kategoriach hurtowni.

Generowanie pliku CSV z produktami

Generowanie pełnego pliku CSV ze wszystkimi produktami, lub samymi nowościami hurtowni na podstawie pominięcia istniejących już produktów w bazie EasyUploader.

Generowanie pliku CSV na dowolne aktualizacje

Generowanie pliku CSV na dowolne aktualizacje np. parametrów, tytułów, EAN i do wykorzystanie na wiele innych awaryjnych sytuacji związanych z częstymi zmianami allegro odnośnie dodawania parametrów obowiązkowych, lub obowiązkiem łączenia aukcji z katalogiem, do której wymagane są uzupełnione parametry.

Ustawienia dowolnych dni tygodnia i godzin automatycznych aktualizacji

Ustawienia dowolnych dni tygodnia i godzin automatycznych aktualizacji cen, stanów magazynowych i generowania produktów do bazy aplikacji w celu kontroli nad zmianami w hurtowni i generowania pliku z nowościami.

Tworzenie schematu tabeli rozmiarów

Tworzenie schematu tabeli rozmiarów dla uzyskania długości wkładki wewnętrznej lub innych wymiarów po dopasowaniu wybranych wartości parametrów produktu hurtowni.

Wykorzystanie możliwości tabeli rozmiarów do wstawienia swojego opisu

Kreatywne wykorzystanie zasad schematów tabeli rozmiarów do wstawienia swojego opisu, dla danego produktu, stosownie do jego parametrów, oraz linka z instrukcją, wideo, zasadami użytkowania, czy gwarancją.

Łączenie stanów magazynowych, dodawanie, odejmowanie, słownikowanie

Łączenie stanów magazynowych z wielu magazynów hurtowni, możliwość odejmowania własnym parametrem, oraz tworzenie liczbowego stanu magazynowego z hurtowni ze stanem typu true (na stanie) / false (brak).

Możliwość podłączenie bazy EasyUploader bez posiadania serwera VPS

Możliwość podłączenie bazy EasyUploader do aplikacji, bez konieczności posiadania serwera VPS, dzięki czemu praca w EasyUploader jest bez opóźnień, z wykorzystaniem maksymalnej mocy własnego komputera, oraz wygodną możliwością robienia kopii zapasowych na własnym dysku.

Wiele innych ciekawych rozwiązań

Wiele innych ciekawych rozwiązań, aby w pełni wykorzystać dane z pliku produktowego hurtowni i stworzyć unikatowe aukcje na allegro, zaś kreatywność wykorzystania aplikacji wzrasta w trakcie użytkowania.

MARKOWE Sp. z o.o. © 2023 Wszelkie nazwy oraz znaki towarowe firm trzecich zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.