Rabbit służy do kolejkowania aktualizacji cen i stanów w bazie EasyUploader.

 

Kliknij w górnej części strony w ikonkę „Rabbit”.

 

Objaśnienie funkcji:

  • Ikonka „Wyczyść kolejkę” – Służy do resetu kolejek.

  • Ikonka „Odśwież kolejkę” – Służy do odświeżania wyświetlanej liczby kolejek.

 

Dodatkowe informacje:

  • Reset kolejek posłuży w sytuacji, gdy z jakiegoś powodu zostało utracone połączenie aplikacji z bazą EasyUploader, np. z winy łącza internetowego, a w tym czasie zrobiło się wiele aktualizacji cen i stanów, które czekają na wysłanie do bazy EasyUploadera. Wówczas przed ponownym połączeniem bazy Easyuploader do aplikacji należy zresetować kolejki, aby uniemożliwić zrealizowania kolejek nazbieranych w tym czasie, inaczej mógłby się zrobić problem, szczególnie ze stanami magazynowymi w bazie EasyUploader.

  • Reset kolejek może też być przydatny w sytuacji, gdy nagle uświadomiliśmy sobie, że zrobiliśmy jakiś błąd parametrze stanu magazynowego, wówczas należy w Panelu sterowania deaktywować automat stanów i szybko zresetować kolejki, aby ten błąd nie przeniósł się do bazy EasyUploader.

  • Oczywiście poprawienie konfiguracji i ponowne ustawienie automatu stanów poprawi wcześniejszy błędy stanu zapisane w bazie EasyUploader. Aby tak się stało, warto ustawić nową aktualizację stanów (lub wygodniej, tymczasowo zmienić godzinę istniejącej „na za 1 minutę”), aby natychmiast zresetowała starą, ponieważ bez tego, po ponownej aktywacji automatów stanów, stara aktualizacja może chcieć się dokończyć.

 

Rabbit został tak zaprogramowany, aby w przypadku błędu automatycznie powstawał w celu kontynuacji swojego zadanie, dlatego nie ma potrzeby zaglądania w to miejsce. Gdyby jednak problem był poważniejszy, to na głównej stronie „Hurtownie”, ikonka „Rabbit” zaświeci się na czerwono.

 

 

 

 

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH PORADNIKÓW

MARKOWE Sp. z o.o. © 2023 Wszelkie nazwy oraz znaki towarowe firm trzecich zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.