Ta funkcja służy do szybkiej aktualizacji cen w bazie EasyUploader na podstawie wyliczonej przez system aplikacji ceny allegro Kup Teraz.

 

Aplikacja w tym wypadku nie pobiera pliku hurtowni, aby przed aktualizacją w bazie EasyUploader uaktualnić ceny w bazie aplikacji, jak to ma miejsce w automacie.

 

Może okazać się bardzo przydatne, gdy dokonasz zmian w ustawieniach reguł cenowych i chcesz szybko zaktualizować ceny w bazie EasyUploader’a, aby automatycznie zaktualizował na allegro te aukcje, w których zaszła zmiana (po uaktywnieniu w nim takiej opcji w ustawieniach).

 

 

Aby przejść do konfiguracji szablonów parametrów allegro:

  • Kliknij na stronie głównej „Hurtownie” i wybierz „Zaktualizuj ceny”.

 

Ustawienia:

  • Ilość produktów na stronę: Maksymalnie 1000, optymalnie 200, jeżeli będą jakieś problemy w danej hurtowni z wyższymi ustawieniami niż optymalne i wystąpi błąd.

  • ID etykiety: w przypadku braku uzupełnienia, brany jest pod uwagę numer z ustawień hurtowni. Etykietę ustawia się nad listą aukcji EasyUploader, a jej ID odczytuje się z pliku CSV wygenerowanego produktu z listy aukcji z ustawioną etykietą, z kolumny ID_ETYK.

 

Nie zaleca się korzystania z ręcznego wywołania aktualizacji cen wraz z działającymi w tym samym czasie automatami pracującymi na wybranej hurtowni.

 

 

 

 

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH PORADNIKÓW

MARKOWE Sp. z o.o. © 2023 Wszelkie nazwy oraz znaki towarowe firm trzecich zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.